Impresariat Artystyczny

Jako, że Magik Markus od prawie 30 lat związany jest z organizacją imprez, pracą w różnych agencjach artystycznych i prowadzeniem przez ponad 20 lat własnej dużej agencji, wykorzystując swój potencjał i rozległe kontakty stworzył specjalną ofertę imprez i atrakcji na imprezy.

Wyprodukował i zorganizował setki koncertów takich gwiazd jak:

1. polskie: K.A.S.A, United, Big Cyc, Czarno-Czarni, Lombard, Buenos Ares, Boys, Ivan Komarenko, Łzy, Sumptuastic, Piersi, Kult i wiele innych.

2. zagraniczne: Kate Ryan, Benassi Bros feat. Sandy, In-Grid, Benny Benassi, DJ ATB, ATB, Thomas Anders (Modern Talking), Bad Boys Blue, Savage, Sandra, Limahl i wielu innych.

Magik Markus na stałe związany jest z agencją SHOW EXPO - Polska. Jest współorganizatorem targów eventowych i szkoleniowcem branży MICE, czyli spotkań biznesowych, aktywnego wypoczynku w terenie, konferencji i eventów. Jako niekwestionowany ekspert branży eventowej potrafi wspaniale dobrać program imprezy i zagwarantować 100% gwarancji i satysfakcji.
Jest także producentem imprez tematycznych typu Prohibicja, Horror Night, PRL Party, Hawaii Party, Bollywood, Chuck Norris Party, Rio Show Viva Carnival, Hipno Show Jurija Mokriszczewa i wiele innych.

Dysponujemy również ofertą zagranicznych iluzjonistów.

Naszą misją jest zorganizować dla Ciebie każdą formę rozrywki!

mini galeria


 • Spektakularna lewitacja
  (impreza firmowa)
  Zakopane maj 2015


 • Lewitacja stolika
  (gala iluzjonistów)
  Ostrawa Czechy 2011


 • Przenikanie przez szybę
  (Miejski Dom Kultury)
  Gliwice 2014

Copyright by 2015 www.magik.art.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.