Oferta

Imprezy dla firm: Jako duet, który zdobył pierwszą nagrodę w Comedy Illusion Magik Markus i Arashi zapewniają dobrą zabawę na najwyższym poziomie i co ważne połączenie pokazu iluzji z interakcją z publicznością i prawdziwym kabaretem. Programy dla firm przygotowane są z myślą o najbardziej wybrednych klientach. Obok odpowiedniego, magicznego klimatu artyści zawsze dbają o najwyższą jakość techniczną i dobór trików.
W przypadku zorganizowanej grupy np. lekarzy triki często przygotowywane są pod grupę lub pod tematykę imprezy. Pokazy na imprezach firmowych, to prawdziwy kabaret iluzji i olbrzymia dawka śmiechu. 
Poza pokazami na wesoło duet może wykonać pokaz dużej iluzji ze skrzyniami, przecinaniem kobiety na pół elektryczną piłą, z lewitacją asystentki i wieloma innymi spektakularnymi efektami z wykorzystaniem dużych rekwizytów. Zachęcamy do wybrania programu w dwóch częściach, w pierwszej na wesoło z interakcją z publicznością, w drugiej duża iluzja.

Imprezy rodzinne: Imprezy rodzinne dzielą się na plenerowe pikniki rodzinne z iluzją dla dzieci i dorosłych czyli klasyczny pokaz iluzji na wesoło z interakcją z publicznością z przeplatanymi trikami zarówno dla najmłodszych, jak i dla dorosłych.
Imprezy rodzinne, to także występy w domach i centrach kultury, ale również w hotelach np. przy pakietach w długie weekendy, święta i inne okoliczności.
Program pokazów na imprezach rodzinnych napisany jest tak, aby zachwycić, zaskoczyć i zadziwić zarówno młodszych, jak i starszych uczestników imprezy.

Specjalnie do klubów i dyskotek: Wielokrotnie spotkaliśmy się z opinią, że pokazy iluzji nie nadają się do klubów i dyskotek, bo przecież tam młodzież chce tańczyć, a nie stać i patrzeć na jakieś tam pokazy. Nic bardziej mylnego! Jeśli na scenę wychodzi artysta, który jest w stanie zainteresować i rozbawić ludzi, natychmiast zdobywa uznanie publiczności, którą angażuje do wspólnej zabawy. Salwy śmiechu, setki selfie po występie świadczą o tym, że iluzja w dyskotece sprawdza się cudownie.
Taki właśnie pokaz przygotowaliśmy w wersji klubowej już ponad 7 lat temu. Wystąpiliśmy w klubach w Polsce ponad 200 razy. Program jest sprawdzony i nieustannie analizowany i modyfikowany.

Pakiety świąteczne, długich weekendów, wczasów w hotelach: Istnieje możliwość stałego kontraktu z hotelami i ośrodkami wypoczynkowymi w okresie wakacji i ferii na cykliczne pokazy iluzji. Od kilku lat sprawdzają się także pakiety świąteczne typu "Magiczne Święta". Jesteśmy wówczas główną atrakcją pakietu. Występujemy podczas dnia dla dzieci, wieczorem z innym programem dla dorosłych i po każdym posiłku wykonujemy krótkie pokazy (close up) iluzji kontaktowej przy stolikach w bezpośrednim kontakcie z publicznością. Taki pakiet powoduje przede wszystkim, że Twoja oferta pakietów pobytowych będzie atrakcyjniejsza od konkurencji. Stosunkowo niewielkim kosztem możesz zyskać rodziny na długie weekendy, święta i inne pobyty wypoczynkowo-rekreacyjne.
Połączenie tego wszystkiego z iluzją jest wspaniałym i sprawdzonym pomysłem!

Imprezy okolicznościowe: Często zastanawiasz się jaki zrobić prezent parze młodej, kumplowi na 50-te urodziny lub na inną okazję. Wbrew pozorom taki prezent jak pokaz iluzji nie musi być drogi. Wystarczy złożyć się całą ekipą gości i szybko uzbiera się suma, która pokryje świetną imprezę i wspaniałą niespodziankę. Z doświadczenia wiemy, że najlepiej działa taki prezent, gdy solenizant lub para młoda nic o tym nie wie. Sprawdza się to w 100% na imieninach, urodzinach, weselach i wszelkich uroczystościach rodzinnych/prywatnych.

Duże plenery z dużą iluzją: Wspaniałe efekty iluzjonistyczne, słynna metamorfoza Wielkiego Mistrza Houdiniego w dużej skrzyni, przecinanie kobiety z publiczności na pół, przebijanie asystentki stalowymi mieczami i wiele innych dużych efektów, które sprawdzą się na dużej scenie podczas dużej imprezy plenerowej.
Od dawna wiadomo, że należy postawić na profesjonalizm i duże efektowne widowisko. Rekwizyty wykorzystywane podczas naszych pokazów iluzji, to absolutna najwyższa półka światowej iluzji.
Urządzenia te posiadają wszelkie certyfikaty bezpieczeństwa. Nie ma możliwości zrobienia krzywdy biorącym udział w imprezie widzom.

Wieloletnie doświadczenie w organizacji imprez podpowiada nam aby zawsze podchodzić niezwykle starannie, ale przede wszystkim indywidualnie do każdego klienta. Pokaz iluzji często mylony jest ze stojącym w miejscu iluzjonistą, który bez słowa wykonuje do muzyki iluzjonistyczne sztuczki.
Profesjonalny pokaz iluzji różni się przede wszystkim tym, że poza mistrzowskim wykonaniem trików wykorzystuje się technikę sceniczną najwyższej klasy. Posiadamy własne nagłośnienie firmy YAMAHA, LD System i Dynacord, ale również oświetlenie sceniczne topowej firmy Martin i kilka efektów niemieckiej marki Adam Hall. Oprócz nagłośnienia i oświetlenia posiadamy wiele efektów atmosferycznych. Uzyskujemy efekt lewitacji asystentki na promieniach lasera, dla najmłodszych jesteśmy w stanie pojawić setki tysięcy mydlanych baniek :)
To naprawdę ważne, bowiem zapewnia odpowiednio magiczny klimat, buduje napięcie i wpływa na komfort pracy podczas imprezy, ale przede wszystkim jest gwarancją, że sprzęt nie zawiedzie nas podczas występu.

 
Nie sugeruj się cenami z cennika. Ceny są przykładowe i orientacyjne. Pamiętaj też, że nie ma możliwości wykonania profesjonalnego pokazu iluzji za kwotę 300zł!
Gwarancją uzyskania dobrej ceny jest data, godzina i szybka decyzja!!!
Zwlekanie z odpowiedzią ZAWSZE wpływa na podniesienie naszych kosztów czyli wzrasta ostateczna cena!

mini galeria


 • Spektakularna lewitacja
  (impreza firmowa)
  Zakopane maj 2015


 • Lewitacja stolika
  (gala iluzjonistów)
  Ostrawa Czechy 2011


 • Przenikanie przez szybę
  (Miejski Dom Kultury)
  Gliwice 2014


 •  
 
Copyright by 2015 www.magik.art.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.